Tıkla Araİletişim

Akçay Evden Eve Nakliyat

Akçay Nakliyat

Akçay Evden Eve Nakliyat Müşteri memnuniyetini her koşulda en önde tutan Yörükoğlu Nakliyat, müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmanın yanında depolama ve paketleme işlerini de üstlenmektedir. Oldukça hızlı ve güvenilir şekilde, yıllardan bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sağlamakcay-evden-eve-nakliyat.htmlak için var gücüyle çalışmakta ve çalışmaya devam etmektedir.

Firma kurulduğu güne oranla çalışma standartlarına en uygun şekilde en kaliteli araçlar ve en iyi malzemelerle hizmet vermeye devam etmekte ve günden güne kalitesi ile güvenilirliğini yükseltmektedir. Yörükoğlu Nakliyat 24 saat boyunca müşterilerine hizmet vermekten kaçınmayan son model araç filolarına sahip köklü geçmişi olan bir firmadır. Akçay ilçesinde de her türlü taşımacılık işini üstlenen firma

Akçay Evde Eve Nakliyat

konusunda Yörükoğlu Nakliyat olarak müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Firma, kendi içinde sürekli olarak işi kolaylaştıracak, pratikleştirecek ve maliyeti düşürecek çözümlerin arayışı içinde olduğundan çok kısa zaman içinde müşterilerinin gözdesi haline gelmeyi başarmıştır. Bu çözüm arayışları toplantı ve seminerlere katılım, elemanların eğitimi, yenilikleri takip ve taşıma malzemelerini sürekli olarak geliştirme ve birçok şekilde kendini belli etmektedir. Yörükoğlu Nakliyat, ev ve eşya taşıma konusunda müşterilerini asla mağdur etmeyecek kolay çözümleri mevcut olan alanında en başarılı firmalardan bir tanesidir.

Akçay Evden Eve Nakliyat

Akçay Evden Eve Nakliyat

En önemli misyonu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak olan Yörükoğlu Nakliyat, çalışanlarının moral düzeyini arttırmak, çevre ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmek, müşterilerinin zaman ve haklarına saygı duymak ve Evden Eve Nakliyat işinde Türkiye Kalite Ödülü almak gibi hedefler de belirlemiş, bu sayede müşterilerine sağladığı kaliteyi her geçen gün bir adım daha arttırmayı sağlamıştır.

Firmanın sahip olduğu değerler ve belirlediği ‘evrensel düzeyde sesini duyuracak kaliteye ulaşma’ hedefleri günden güne kalitesini arttırmış ve müşteri memnuniyeti, mesleki etik kurallara bağlılık, dürüstlük, güven ve kaliteli hizmet konusunda hizmet sektörünün en önde gelen isimlerinden biri haline gelmiştir.

Comments are closed.

KARAKOÇ EVDEN EVE NAKLİYAT

BALIKESİR EVDEN EVE NAKLİYAT

BALIKESİR NAKLİYE FİRMASI

ÖZCAN EVDEN EVE NAKLİYAT

EDREMİT EVDEN EVE NAKLİYAT

EDREMİT NAKLİYE FİRMASI