Tıkla Araİletişim

Altinoluk Evden Eve Nakliyat

Altınoluk Nakliyat

Altınoluk Evden Eve Nakliyat Eşya taşımacılığı eskiden günümüze kadar geçen sürede git gide gelişmekte, yenilikler peşi sıra gelmektedir. Eskiden insan gücüyle taşınan eşyalar, artık makine gücüyle rahatça hallediliyor. Her gün bu konuda yeni firmalar faaliyet gösteriyor. Her ilde ve her ilçede mevcut olan bu firmalar sayesinde büyük bir yükün altından kalkmak daha kolay hale gelmekte. İşte bu konuda faaliyet gösteren firmalardan biri de Altınoluk’da bulunuyor. Balıkesir’un bir semti olan Altınoluk’da bulunan Altınoluk evden eve nakliyat firmamız, güler yüzlü personeliyle , sizi taşınma telaşından kurtarmak için 16 yıldır Altınoluk ve yakınındaki diğer semtlere hizmet vermektedir.

Altınoluk Evden Eve Nakliyat

Altınoluk Evden Eve Nakliyat

“Mal canın yongasıdır” deyimiyle yola çıkan firmamız, taşıma işlemine başlamadan önce evinize expertiz göndererek eşyalarınızın tespitini yaptırır ve her türlü zarara karşı eşyalarınıza sigorta yapar. Gönderilen Expertizler ücrete dahil değildir. Onların bu çalışması sayesinde eşyaların rahat taşınması için gereken araç tespiti önceden yapılmış olur. Gerekli ambalajlamaları, kırılacak eşya varsa paketlenmesi gibi işlemleri gerçekleştirir. Taşındıktan sonra ise yine eşyalar zarar görmeyecek şekilde, sizlerin istediği gibi yerleştirme yapılarak temiz bir şekilde ayrılırız.

Altınoluk Evden Eve Nakliyat

şirketimizin modern bir ambalajlama sistemi vardır. Elbiseler için askılı dolaplar, cam eşyalar için beyaz kağıt ve kolilerken kullanacağınız özel kartonlar kullanırız. %100 müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur ve tamamen müşteri odaklı çalışırız. 1 gün içinde taşınmak eskiden hayaldi. Ama artık hayaller Altınoluk nakliyat firmamızla birlikte gerçek oldu. Modern teknolojiyi takip eden, güleryüzlü ve çalışkan ekibiyle ve dürüst hizmet anlayışıyla sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Günümüzde pek çok bina yapılmakta. Bu binaların çoğu en az 5 katlı olmakla beraber daha yüksek katlara da çıkılıyor. Ev taşımak bu noktada çok zor gibi görünse de değişen ve gelişen teknolojinin bir parçası olan asansörlü sistemimizle artık bu olay çok basit . Dar merdivenler ve asansörsüz binalar kabus olmasın.

Tüm ambalaj sistemimiz Hijyenik olup aynı zamanda darbe emici özellikte maddelerle çalışmaya özen gösteririz. Beyaz eşyalarınız ve avizeleriniz firmamız tarafından yeniden monte edilecektir. Mobilyalarınız usta ekibimiz tarafından sökülüp taşındığınız evde istediğiniz köşede aynı şekilde monte edilir. Genç ve dinamik uzman bir kadro ve profesyonel çalışanları ile taşımacılık sektöründe sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Amacımız; çağdaş Türkiye’nin seviyesine yükselerek, aynı zaman ekonomik fiyatlarla kaliteli ve müşteri odaklı hizmetimizi geliştirmek ve ilerletmektir.

Comments are closed.

KARAKOÇ EVDEN EVE NAKLİYAT

BALIKESİR EVDEN EVE NAKLİYAT

BALIKESİR NAKLİYE FİRMASI

ÖZCAN EVDEN EVE NAKLİYAT

EDREMİT EVDEN EVE NAKLİYAT

EDREMİT NAKLİYE FİRMASI