Tıkla Araİletişim

evden eveKurulduğumuz günden bu yana her zaman profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu uğurda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ekimiz teknik yeterliliğini kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır. Ticari çıkardan önce müşteri memnuniyeti esas alan Yörükoğlu evden eve nakliyat firmamızın prensiplerine son derece bağlı bir firmadır. Öncelikleri arasında her zaman müşterinin memnuniyeti bulunmaktadır.

Balıkesir’de bulunan Yörükoğlu evden ve nakliyat firmamız şehir içi ve şehirler arası hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin doğusundan-batısına gidebilen nakliyat hizmeti sunmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü nakliyat türünü bünyesinde bulunduran firmamız, eşyaların güvenliğine de büyük önem vermektedir. Bunun için bütün işlemlerini yasalara uygun olarak gerçekleştirir. Yaptığımız sözleşmelerimiz ise sizlerin haklarını korumak adına bir teminat olmaktadır. Son teknolojiyi takip eden Yörükoğlu evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için asansörlü taşımacılık uygulamasını da gerçekleştirmektedir. Bu sayede yüksek katlar ya da dar merdivenler sorun olmaktan çıkmıştır. Eşyalarınız bu sayede taşınma esnasında yıpranma gibi bir durumla karşı karşıya kalmaz.

Eşya paketleme ve ambalajlama ise bambaşka bir uygulamadır. Özellik uzun mesafelerde dikkat edilmesi gereken bu husus yıllardır hizmet veren kurumsal firmamız için vazgeçilmezlerden biri haline gelmiştir. Özellikle ekspertlerimiz sayesinde eşya uygunluğuna göre yaptığımız paketleme ve ambalajlama uygulamalarımız büyük başarılar sağlamıştır. Bu sayede bir çok müşterimiz eşyaları yeni evlerine sağlam ve ilk hallerinde ki gibi varmıştır.

Kalite tesadüf değildir. Bu yüzden kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız işinizi şansa bırakmamalısınız. Sizin kadar eşyalarınızın güvenliğini düşünecek başka bir firma bulamazsınız. Eğer Yörükoğlu evden eve nakliyat ile çalışmak isterseniz, her nerde olursanız olun biz size en yakın hizmeti sunacağımızı garantiliyoruz. Müşterilerimizin yüzünde oluşan bir tebessüm, yaptığımızın işin bize armağanıdır. Bu yüzden kalitenin tam anlamını yaşatan firmamıza sizleri de bekliyoruz. Yüzyılımız seçim özgürlüğünün olduğu bir yüzyıl eğer kaliteden anlıyorsanız, onca firmanın içinden bizi seçeceksinizdir. Biz siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek için her zaman hizmetlerimize devam ederek buradayız.

KARAKOÇ EVDEN EVE NAKLİYAT

BALIKESİR EVDEN EVE NAKLİYAT

BALIKESİR NAKLİYE FİRMASI

ÖZCAN EVDEN EVE NAKLİYAT

EDREMİT EVDEN EVE NAKLİYAT

EDREMİT NAKLİYE FİRMASI